Δείτε τα αποτελέσματα της κλήρωσης της Λαχειοφόρου Αγοράς
πατώντας εδώ.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΤΟΥ 1ου ΛΥΚΕΙΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: |
ΧΡΙΣΤΑΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
6932492494 |
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. |
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: |
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ. |
6934796163 |
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. |
ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: |
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ |
6985639840 |
|
ΤΑΜΙΑΣ |
ΚΟΜΠΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
6973025161 |
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. |
ΜΕΛΟΣ:
ΑΝΑΠΛ. ΜΕΛΗ |
ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΗ
ΒΛΑΧΟΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
|
6945155007 | |
E-mail Συλλόγου: | Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.">Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. |